Školní vzdělávací program

evidenční_list.docx

pověření_k_vyzvednutí.docx

písemná_dohoda_o_docházce_dítěte_do_mš.docx

změnový_dotazník.docx   (Vyplňuje se pouze v případě změny údajů.)

Pedagogicko-psychologická poradna

Dotaznik_pro_rodice_-PPP.doc

prihlaska_Hura_do_skoly.doc

Zadost_o_poradenskou_sluzbu_PPP.doc

6:00  -  8:15

PŘÍCHOD DĚTÍ, PŘIVÍTÁNÍ, RANNÍ HRY A ČINNOSTI

(Děti se věnují spontánní hře.)

8:30     DOPOLEDNÍ SVAČINA
8:45  -  9:30    RANNÍ CVIČENÍ, ŘÍZENÉ ČINNOSTI, INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE
9:30  -  11:30

POBYT VENKU

(Probíhá na školní zahradě, na hřišti, nebo formou procházky po okolí. V případě špatných povětrnostních podmínek je dětem nabídnuta náhradní aktivita ve třídě).

11:30 - 12:00            OBĚD
12:00 ODCHOD DĚTÍ PO OBĚDĚ
12:00  -  14:30

HYGIENA, ODPOČINEK DĚTÍ

(Čtení pohádky, poslech hudby, klidové činnosti.)

14:30      ODPOLEDNÍ SVAČINA
15:00  - 16:00  ODPOLEDNÍ ČINNOSTI A HRY DĚTÍ, ROZLOUČENÍ A ODCHOD DĚTÍ

(Děti se věnují spontánní hře v MŠ, nebo na školní zahradě. Mají dostatek prostoru pro skupinové i samostatné hry. Ve třídě se jedná často o hry námětové – na kuchaře, opraváře, kadeřníka apod., venku pak mohou trávit čas na pískovišti, volným pohybem po zahradě, či jízdou na kole, koloběžce. K dispozici jsou také míče, pálky a další sportovní náčiní.)
16:00    UZAVŘENÍ MŠ

Stravování a pitný režim

Děti v mateřské škole mají zajištěn dostatečný příjem tekutin po celý den. K dispozici je teplý čaj, šťáva i voda. Pitný režim je umožněn také na školní zahradě.

Jídelníček je pravidelně obměňován a sestavován s přihlédnutím k racionální výživě a veškerým platným předpisům. Mezi jednotlivými jídly jsou dodržovány vhodné tříhodinové intervaly.  Vedoucí školní jídelny dbá na větší množství ovoce a zeleniny v jídelníčku, tak aby měly děti dostatek vitamínů. Přednostně jsou voleny pokrmy z ryb a různé druhy salátů z čerstvé zeleniny. Snažíme se o omezování smažených pokrmů a cukru.

Stravné:

Do 6 let – 38kč/den

Od 6 let – 40kč/den

Poplatky za stravné se hradí nejpozději 15. dne v měsíci na třídě ředitelce/učitelce.

V případě absence se dítě omlouvá telefonicky, nebo osobně a to nejpozději v den nepřítomnosti do 8:00 hod.

V první den nepřítomnosti si rodiče mohou vyzvednout neodhlášený oběd.

Další články...